وب سایت واکنش گرا معماری

طراحی وب سایتی که توانایی جذب خودکار مشتری را فرآهم آورده و به خوبی برند شما به را به نمایش بگذارد

در حالی که رسانه‌ها نقش ویترین را برای شما بازی می‌کنند، وب سایت پایگاه حضور آنلاین و شناسنامه برند شماست. بدون داشتن وب‌سایت شبیه دست‌فروشی خواهید بود که در تلاشید یکی از مهم‌ترین و گران‌بها ترین خدمت (از لحاظ تاثیری که در زندگی مردم دارد) یعنی طراحی معماری را به رهگذرانی که با چنین مقصدی از کنار شما نمی‌گذرند بفروشید!

۹۳ درصد تصمیمات تجاری با جستجو در موتورهای جستجو شروع می‌شود. این یعنی اگر وب سایت ندارید، تنها به ۷ درصد از بازار خود می‌فروشید. درست است، شما اندازه بالقوه کسب و کار خود را تا ۹۳ درصد کاهش می‌دهید. اما داشتن وب‌سایت، از جنبه‌های دیگری همچون اعتبار بخشی به برند، ارائه امکانات گسترده برای برقراری ارتباطی بهتر با مخاطبان، مبدل شدن به یک ارزش ماندگار و هزینه بسیار پایین به نسبت بازدهی نیز اهمیت دارد.

 

 

به یک وب سایت برای کسب و کار خود نیاز دارید؟

اگر قبلاً یک وب سایت برای کسب و کار خود ندارید، به شدت شما را تشویق می‌کنم که یک وب سایت ایجاد کنید. اگر مهارت‌های فنی لازم را دارید، شخصاً آن را بسازید زیرا می‌تواند یک گزینه بسیار مقرون به‌صرفه باشد. اگر مانند من از این نوع چیزها خوشتان می‌آید، می‌تواند یک تجربه بسیار سرگرم کننده و مفید هم باشد. اما اگر مهارت‌های لامز را ندارید، من می‌توانم در این مسیر برای طراحی یک وب‌سایت سفارشی بهینه‌سازی شده که به نتایج دلخواهتان برسید همراهی‌تان کنم. شما از مزایای عالی یک وب سایت مدرن که به درستی بهینه شده است تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و مشتریان شما را پیدا کنند، لذت خواهید برد. وب سایت شما به گونه ای طراحی می شود که شانس بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به مشتریان راغب و فروش به شما بدهد. این بهترین دارایی تجارت آنلاین شما خواهد بود. درباره این سرویس عالی بیشتر بدانید یا با ما تماس بگیرید تا در مورد این گزینه عالی صحبت کنید.

 

با تکمیل فرم زیر چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از بررسی فرم ارسالی‌تان، پیامی برای هماهنگی و تعیین زمان گفتگوی سی دقیقه‌ای در (اسکایپ / گوگل میتز) ارسال خواهم کرد.

در طول این گفتگو، با شما و کسب و کارتان بیشتر آشنا می‌شوم و به پرسش های احتمالی شما پاسخ می‌دهم. در صورتی که نتیجه این گفتگو توافق مشترک برای همکاری باشد، در همان جلسه هماهنگی های لازم را انجام خواهیم داد.

اسکرول به بالا